Yangın Hepimizi Üzdü Tüm Haberler

Yangın Hepimizi Üzdü
Eskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Savaş M. Özaydemir, Paşabahçe Fabrikasında meydana gelen yangınla ilgili olarak bir açıklama yaptı. 
 
Söz konusu yangının üzüntü verici olduğunu söyleyen ESO OSB Başkanı Özaydemir, "Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi`nde (ESOB) 2001`den beri faaliyet gösteren Paşabahçe Cam Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Eskişehir Fabrikası`nda çıkan yangın nedeniyle doğan zarar tüm camiamızı üzüntüye boğmuştur. En büyük tesellimiz vardiya esnasında 350 kişi çalışan bir işletmede 4 kişinin dumandan etkilenmesinden başka cana dokunan olayın olmamasıdır" dedi. 
 
Firmada 50 bin metrekarelik mamul ambar kısmının tamamen yandığının bilgisi veren Özaydemir, söz konusu yangın yerinde incelemelerde bulunduklarını ve ilgililerden bilgi aldıklarını belirterek, önemli bir tesellinin de üretim hatlarına yangının yayılmasının engellenmiş olması olduğunun altını çizdi. 
 
Yangın söndürülmesinde OSB itfaiyesine destek vererek yangının hem işletme içindeki yayılmasını hem de diğer firmalara sıçramasını engelleyen ve söndürülünceye kadar çaba harcayanlara teşekkür eden Özaydemir, "Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, Bozüyük, Bilecik, Hava İkmal Bakım Merkezi, Orman Bölge Müdürlüğü İtfaiye teşkilatlarına, Emniyet Müdürlüğü ve Bursa Acil Kurtarma Ekibine, Odamız üyesi firmalara verdikleri araç ve manevi destekten dolayı çok teşekkür ederiz" diye konuştu.
 
Yaptığı açıklamada Eskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi ve tüm camia adına Paşabahçe Cam Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Eskişehir Fabrikasına geçmiş olsun dileklerini ileten Özaydemir, "Allahtan camiamıza bir daha böyle felaketler göstermemesini diliyoruz" dedi.

LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı