Alışveriş Merkezleri

ESPARK AVM


2007 yılında faaliyete geçen Espark Alışveriş Merkezi Eskişehir’in odak noktası konumundadır. Espark Alışveriş Merkezi ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmektedir.

 

150 Mağaza, toplam 1.100 araçlık kapalı ücretsiz otopark, 3M Migros hipermarketi cafe, fast food, retoran, ünlü markaların yer aldığı bay, bayan, çocuk tekstil mağazaları, 9 salonlu Cinebonus sinemaları, ziyaretçilerine hizmet vermektedir.
 

Merkezde ayrıca ücretsiz olarak faydalanabilinen iki adet bebek odası, revir odası ve mescit odası bulunmaktadır. Gerektiğinde engelli ziyaretçiler tarafından kullanılabilinmesi için tekerlekli sandalyeler mevcuttur. Bebekli ailelerin gerektiğinde kullanabileceği bebek arabaları ve fast food katında bebek mama sandalyeleri de hizmetlerindedir.
Toplam 8 kattan oluşan alışveriş merkezi  büyük  Migros hipermarketi, çocuk oyun alanı, terzi, lostra, eczane, kuaför salonu, elektronik eşya, ev tekstili, kozmetik , kitap, müzik oyuncak, spor mağazaları ile küçük büyük, bay bayan herkesin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

 

Toplam 45.000 metrekarelik kiralanabilinir alan ile Espark Alışveriş Merkezi tüm ziyaretçiler için bir buluşma noktasıdır. 

 

 

KANATLI AVM


Şubat 2007'de Eskişehir'in ilk alışveriş merkezi olarak kapılarını açan Kanatlı Alışveriş Merkezi, tarihi eser olarak değerlendirilen otantik mimari yapısı ile Eskişehir'in merkezinde yerini almıştır. Kanatlı Alışveriş Merkezi'nin bulunduğu alan 1922 yılından bu yana Kanatlı ailesine ait olup; başlangıçta un fabrikası olarak kurulmuştur. İnşaatı Kasım 2005'te başlatılmış, 07 Şubat 2007 tarihinde ise hizmete açılmıştır.
 

İsmet İnönü Caddesi ile Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi'nin kesiştiği bir noktada Eskişehir'lilerin en önemli buluşma noktalarındandır. Eskişehir’in ilk alışveriş merkezi olan Kanatlı Alışveriş Merkezi’nin görsel olarak da Eskişehirlilere hitap eden iç ve dış mimarisi oldukça özeldir. 

 

 

 

VEGA OUTLET AVM

Eskişehirlileri dünyanın en seçkin markalarıyla çağdaş bir ortamda buluşturan Vega Outlet'in temeli 2005 yılında atıldı ve 1 Nisan 2007 tarihinde de ziyaretçilere kapılarını açmıştır.


 

Eskişehir'in ilk Outlet ve Yaşam Merkezi olan Vega Outlet (daha öncesi NeoPlus), Tepebaşı Mahallesi'nde 50 bin m²'lik açık alana sahiptir. Eskişehir'in en büyük hipermarketi ve çocuk oyun alanı bulunmaktadır.

 

 

 

 ÖZDİLEK AVM45 milyon dolara mal olan ve 45 bin metrekare alana sahip, 600 personelin istihdam edildiği Özdilek Alışveriş Merkezi bünyesinde Özdilek Hipermarket, Özdilek Büyük Mağaza, Özdilek Kafe ve Restoran, 7 salondan oluşan Özdilek Cinetime Sinema ve 5 Boyutlu Sinema, Starpark Lunapark, Teknosa Extra, Burger King, Sbarro, Popeyes, Polen Tantuni, Turkcell, Playtime, Eczane ve Optik Mağaza barındırmaktadır. Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi’nde Spa Wellness tesisleri de bulunmaktadır. Yeşil alanlar, açık otopark ve 622 araç kapasiteli kapalı otoparkıyla hizmet vermektedir.

 

 

Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi; insanların şehirden gelip araçlarını park edip, rahatça alışverişlerini yapabilecekleri, isterlerse çeşitli etkinliklere katılabilecekleri, dinlenip, eğlenebilecekleri, açık mekanlarda dolaşabilecekleri, özgür bir ortamda birçok fonksiyonu bir arada bulabilecekleri bilinen Özdilek hizmet kalitesinde yaşayabilecekleri bir konsepte sahiptir. 

 

 

 

 

 

 


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı